Hakkımızda

Cugara.com ekibi olarak sitemizde her zaman kalite ve uygun fiyat garantisi sunmayı hedefliyoruz. Bizlerde buharlayan insanlarız ve piyasadaki karmaşa ve sahtecilerin çokluğu nedeniyle bir kaç defa mağdur olduk. Satış yapma fikrimiz tam da bu noktada aklımıza geldi. Yıllar boyunca devam etmek ve buradan hem gelir kapısı hemde büyük bir çevre edinmeyi amaçlıyoruz. 

Öncelikle klon hiç bir ürün satmama kararımızı ilk günden almış bulunmaktayız. Çünkü likit olsun mod olsun sağlığımızı son derecede yakından ilgilendiren ürünler. Sigara bırakayım derken daha kötü kimyasalları solumayı kimse istemez. Yada patlayan bir mod yüzünden elinde ve yüzünde bir iz kalmasını kimse istemez. Buharlayanlar olarak eğer aradaki küçük fiyat farkına aldanıp klon cihazlara rağbet etmezsek bu ürünler piyasadan silinip gidecektir. 

Herhangi bir sorunuz veya fikir almak istediğiniz bir konu olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Whatsapp numaramız sitemizde mevcut. Canlı destek kısmında sürekli aktif olarak beklemekteyiz. İyi buharlamalar dileriz.